O nas

Niezależnie od tego czy rower służy Państwu do przemierzania miejskiej dżungli, rekreacyjnej jazdy w niedzielny poranek, czy sportowych zmagań na asfalcie i w błocie – zapraszamy do nas!

Serwis Rowerowy BICYKLETA powstał na bazie szczerej pasji do rowerów. Założycielem jest Krzysztof Kur, miłośnik i użytkownik dwóch kółek od 40 lat. Zdobywał on i nadal zdobywa rowerowe doświadczenia zarówno w wielkomiejskim gąszczu warszawskich ulic, jak i w otoczeniu niebotycznych, alpejskich szczytów. Nikt nie zrozumie rowerzysty tak, jak inny rowerzysta. Mamy nadzieję, że kontakt z naszą firmą będzie tego potwierdzeniem.

Fachową opieką zostanie u nas otoczona zarówno maszyna miejska, jak i trekkingowa, szosowa czy MTB.

Przez rower miejski rozumiemy nie tylko klasyczną „kozę”, ale także coraz popularniejsze rozwiązania typu single speed i ostre koło. Miłośników większej liczby przełożeń uspokajamy, że serwisujemy oczywiście przerzutki zewnętrzne oraz piasty wielobiegowe.

W naszym warsztacie gościł już niejeden rasowy MTBike, wyposażony w tarczowe hamulce hydrauliczne oraz amortyzację obu kół. Witamy serdecznie zarówno zwolenników kół o średnicy 26 cali, jak i zorientowanych na modną obecnie liczbę 29. Nie są nam obce żadne materiały konstrukcyjne ram i akcesoriów, w tym stal, aluminium, tytan czy carbon.

Grzechem byłoby również odsunięcie na bok miłośników pochylonej pozycji i wiatru we włosach. Oferujemy pełny zakres czynności serwisowych dotyczących rowerów szosowych.

Bez względu na typ posiadanego przez Państwa bicykla, proponujemy:

  • kompleksowy serwis i przygotowanie do sezonu
  • naprawę uszkodzonego bike’a lub osprzętu, jak również jego wymianę
  • montaż akcesoriów dostarczonych przez Klienta lub zakupionych u nas
  • mycie, czyszczenie i konserwację

Zajmujemy się także budową rowerów od podstaw, w tym na indywidualne zamówienie Klienta.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ul.Styki 11a na Saskiej Kępie!